Wpłaty Przerwy obiadowe Porady dla rodziców Poradnik dla dzieci Poradnik dla nauczycieli Program dla Szkół JADŁOSPIS

Stołówka, odżywianie

Wpłaty

Zasady dokonywania wpłat za obiady i korzystania ze stołówki w Szkole Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku zawarte są w umowach na żywienie.

W skrócie:

• Wpłaty za obiady należy dokonać na podstawie informacji z dziennika elektronicznego  wyłącznie w formie przelewu na indywidualne konto zawarte w aneksie do umowy. Opłatę wnosi się za cały miesiąc z dołu  przed 15. dniem każdego miesiąca, żeby przelew został odnotowany na rachunku bankowym.
  • Należy terminowo uiszczać opłaty za posiłki. Nieterminowe dokonywanie wpłat powoduje naliczanie odsetek. Odsetki dopisywane będą do kwoty należnej na kolejny miesiąc.
  • Jeżeli z powodu nieobecności w szkole osoba nie będzie korzystała ze stołówki, w celu odliczenia należnej opłaty, należy zgłosić ten fakt z wyprzedzeniem, najpóźniej do godz. 11:00 w przeddzień nieobecności, osobiście* lub telefonicznie w sekretariacie szkoły (nr tel. 32 2116229) lub u intendenta do g.15.00 (nr tel. 601725212).
  • Opłata za niewykorzystane posiłki podlega zwrotowi w następnym miesiącu, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia; kwota zostanie odnotowana w dzienniku elektronicznym.
  • Całkowitą rezygnację z korzystania ze stołówki szkolnej należy zgłosić u Intendenta osobiście* lub telefonicznie: nr tel. 32 211 62 29 lub  nr tel. 601725212 (do g. 15.00).

*W czasie trwania pandemii kontakt osobisty zostaje ograniczony. Proszę postępować zgodnie z obowiązującą Procedurą funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku