... 1a 1b 2a 2b 3a 5a 5b 6a 6b 6c 7a 7b 8a Oddział przedszkolny Biblioteka Świetlica szkolna E-podręczniki.pl Konkursy TEAMS Próbny egzamin ósmoklasisty starsze materiały - przed 25.03. Porady, wskazówki Bezpieczeństwo Konsultacje online

Zdalne kształcenie od 25 marca 2020 r.

...

08.05.2020

Zachęcamy Państwa do przeczytania artykułu napisanego przez nauczycieli w Gminie Miedźna – „Edukacja on-line oczami nauczycieli”

Swoimi refleksjami podzielili się również nasi nauczyciele.

"Nasze refleksje"

"UCZYMY SIĘ (OD) SIEBIE"

"Zdalne nauczanie"

23.03.2020 r.

Szanowni Państwo!

Realizując nowe zadania szkoły i korzystając z udostępnionej przez Microsoft licencji (Dziękujemy!), zbudowaliśmy platformę do zdalnego kształcenia. Uczniowie mają utworzone konta, do których otrzymają Państwo dostęp. Na tej platformie będą się odbywać lekcje online, będą publikowane materiały, jest udostępniony czat. Platforma bardzo dobrze działa na telefonach, wystarczy ściągnąć aplikację Microsoft Teams (dostępna również na Androida).

Logowanie będzie na stronie: teams.microsoft.com. W wiadomości od Wychowawcy otrzymają Państwo login i hasło. Logowanie wymaga dodatkowej weryfikacji, ale można to wyłączyć po zalogowaniu. Proszę nie zmieniać przyznanych haseł – są stałe dla każdego ucznia. Po zalogowaniu proszę odszukać Zespół, czyli swoją klasę.

Oczywiście nadal będziemy przesyłać w dzienniku elektronicznym wiadomości o tym, co jest do zrobienia, będą również publikowane na stronie WWW szkoły. Jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości korzystania z Internetu, komputera, smartfona, to przygotujemy materiały drukowane, które będą Państwo odbierać osobiście w szkole w wyznaczonych terminach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Wszystkie materiały będą jednakowe – niezależnie od tego, w jaki sposób opublikowane. Bazą do pracy będą podręczniki i ćwiczenia.

Platforma Teams jest dodatkowym narzędziem, które z pewnością spodoba się – szczególnie starszym uczniom. Jednocześnie uzyskują Państwo dostęp do innych licencyjnych aplikacji – szczegóły są dostępne po zalogowaniu.

Ze względu na krótki czas, jakim dysponowaliśmy, będziemy jeszcze dopracowywać platformę. Mamy nadzieję, że praca na niej da uczniom wiele przyjemności.

We wtorek 24.03.2020 r. otrzymają Państwo w dzienniku elektronicznym informacje o rozkładzie zajęć od środy i inne ważne wiadomości.Na Państwa pytania odpowiedzą Wychowawcy klas.

TEAMS Instrukcja dla uczniów