Profilaktyka i pomoc Poradniki Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych Egzamin ósmoklasisty Konsultacje, Zebrania Godziny pracy sekretariatu i świetlicy szkolnej Dzwonki Kalendarz roku szkolnego Składki Bezpieczne wakacje!

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Kuratorium Oświaty w Katowicach - informacje na temat rekrutacji:

Informacje dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych dotyczące kontynuacji nauki w ramach programów edukacyjnych MON Projekt_edukacyjny_Ministra_Obrony_Narodowej.pdf

Prezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli

Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach zaprasza!

Jesteś ósmoklasistą lub rodzicem ósmoklasisty?

Szukasz szkoły ponadpodstawowej, która pomoże spełnić Twoje marzenia, da Ci możliwość edukacji na najwyższym poziomie i otworzy na świat? Jeśli odpowiedź brzmi tak - dobrze trafiłeś!

Wiemy, że wybór szkoły to poważna decyzja mająca bardzo istotny wpływ na Twoją przyszłość. Dlatego chcemy Ci pomóc w jej podjęciu. Z uwagi na ograniczenia spowodowane epidemią, nie można odwiedzić szkoły by wziąć udział w zajęciach pokazowych i Dniach Otwartych. To jednak żadna przeszkoda – z domowej kanapy możesz zobaczyć jak wygląda codzienność w Liceum Ogólnokształcącym im. Prof. Z. Religi w Gilowicach.

Zobacz jak widzą swoją szkołę nasi uczniowie. Tu możesz obejrzeć nakręcony przez nich specjalnie dla Ciebie filmik. Przygotuj chusteczki – uśmiejesz się do łez i otworzysz oczy ze zdumienia widząc ile fantastycznych rzeczy dzieje się w naszej szkoleJ

Kiedy już przekonasz się, że LO Gilowice to Twoje Miejsce na Ziemi, koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą klas, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, którą możesz obejrzeć w formie atrakcyjnej prezentacjiLink

A jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły: LO Gilowice

Pamiętaj! Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj. Nie wahaj się. Nie masz nic do stracenia a do zyskania bardzo dużo. Czekamy na Ciebie!.