XVIII MIĘDZYGMINNY KONKURS "POGADEJMY PO NASZYMU"
Zuzanna Janoszek i Paweł Wojtala - wyróżnienie 2 stopnia
Szkolny Konkurs Platyczny "Święty Anioł"
WYRÓŻNIENIE I STOPNIA
- Dominika Niedźwiedź- kl. Ib
- Lena Wadas- kl. Ib
-Edyta Kapica- kl. IIb
- Zuzanna Żur - kl. IIb
-Arkadiusz Jakut- kl. IIb
-Jessica Wojciechowska- kl. IIc
- Maja Zabłocka - kl. II c
-Amelia Grabowska - kl. IIc
-Milena Skorska - kl. IIc
- Kamil Siuta- kl. IIIb
- Martyna Bartas- kl. IIIb
- Zuzanna Janoszek- kl. IIIb
- Emilia Nycz- kl. IV
- Antonina Przewoźnik- kl. VI
- Maciej Frydrych- kl. VI
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA
- Oskar Chwiendacz- kl. Ia
- Martyna Sosna- kl. IIb
- Szymon Herda- kl. II a
- Karolina Kuszek- kl. IIa
- Aniela Konkiel- kl. IIb
- Sonia Wyrobek- kl. IIc
- Agnieszka Foltyn- kl. IIIa
- Antonina Matlak- kl. IIIa
-Paweł Nocoń- kl. V
- Oliwia Piłatyk - kl. VI
WYRÓŻNIENIE III STOPNIA
- Milana Śmieja - kl. Ia
- Nikola Faruga - kl. IIb
- Daria Faruga- kl. IIb
- Hania Sosna- kl. IIb
Szkolny konkurs literacki "Święta tuż, tuż..."
W kategorii wiersz:
I miejsce- Maciej Frydrych kl. VI
II miejsce- Robert Krosny kl. VI
III miejsce Artur Godzic kl. VI
W kategorii opowiadanie :
I miejsce - Błażej Wojciech kl. V
II miejsce ex aequo- Paweł Nocoń kl. V, Agata Chwiendacz kl. VI
III miejsce ex aequo- Natalia Makowska kl. VI, Emanuel Jelito kl. V
wyróżnienia: Alicja Grabowska kl. VI, Michał Mamok kl. VI, Przemysław Janosz kl. VI
Wyniki powiatowego konkursu
Christmas Socking - Skarpeta Świąteczna
8 miejsce: Karolina Nycz klasa IV
10 miejsce: Edyta Kapica klasa II B oraz Marcin Sikora- Jarczok klasa II A
Gminny Konkurs piosenki angielskiej YOU CAN SING
W kategorii klas I-III I miejsce - Jagoda Marcinek - kl. IIb, Hanna Sosna - kl. IIb
II miejsce- Oliwia Waleczek - kl. IIIa, Martyna Bartas Kl. IIIb
W kategorii klas IV-VI III miejsce - Dominika Poliwoda- kl. VI
Wyróżnienie- Kinga Sosna - kl. V, Karol Kmiecik- kl.V
Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego
KLASA I
I MIEJSCE: BŁAŻEJ RABE kl. 1B
II MIEJSCE: ALEKSANDRA MOROŃ kl. 1B
III MIEJSCE: MAGDALENA WADAS kl.1B
WYRÓŻNIENIE: JULIA MAKOWSKA kl.1B, MAJA NIESYTO kl.1B,
NATALIA KASPERCZYK kl.1B, FILIP WARKOCZ kl1A,
MAJA TOMSKA kl. 1A
KLASA II
I MIEJSCE: PAULINA WĘŻYCKA kl.2B
II MIEJSCE: EDYTA KAPICA kl.2B, ANIELA KONKIEL kl.2B
III MIEJSCE: JAGODA MARCINEK kl. 2B, ŁUKASZ SZOJDA kl. 2A
WYRÓŻNIENIE: KAROL DUROK kl. 2B, JULIA CZEMPAS kl.2A
MARTYNA SOSNA kl. 2B, WIKTORIA TABOR kl. 2B
WIKTORIA LUKASEK kl. 2C, OSKAR WOJTALA kl. 2B
KLASA III
I MIEJSCE: JULIA WOJTALA kl. 3A
II MIEJSCE: MACIEJ BORYCZKA kl.3B
III MIEJSCE: ZUZANNA JANOSZEK kl.3B
WYRÓŻNIENIE: OLIWIA WALECZEK kl. 3A, ALEKSANDER FERENS kl. 3A
KLASA IV
I MIEJSCE: JULIA MZYK
II MIEJSCE: BARTŁOMIEJ SZOJDA
III MIEJSCE: ALICJA WOJCIECH
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA SIEWIERSKA, MACIEJ KOMRAUS
KLASA V
I MIEJSCE : JAKUB SOSNA
II MIEJSCE : PAWEŁ NOCOŃ
III MIEJSCE : BŁAŻEJ WOJCIECH
WYRÓŻNIENIE: MILENA KUSZEK, KAROL KMIECIK, KAMIL LASEK
KLASA VI
I MIEJSCE : NATALIA MAKOWSKA
II MIEJSCE : ARTUR GODZIC
III MIEJSCE DOMINIKA POLIWODA
Gminny Konkurs Ortograficzny
II miejsce: Zuzanna Janoszek oraz Emilia Lotawiec, w kategorii dyktando i test,
III miejsce: Julia Wojtala, w kategorii dyktando
Igrzyska Integracyjne
w kategorii klas trzecich:
Gnaty Nadia- 98,50 p.- wyróżniona
Lotawiec Emilia- 92,50 p.- wyróżniona
Ogiegło Bartłomiej- 88,25 p. - wyróżniony
Boryczka Maciej- 86,25 p.- wyróżniony
w kategorii klas czwartych:
Mzyk Julia- 97,50 p. - wyróżniona
Szojda Bartłomiej- 96,25 p.- wyróżniony
Wojciech Alicja - 95 p.- wyróżniona
Turniej Wiedzy o Regionie
Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Sosna, Natalia Janosz, Błażej Wojciech, Jakub Wyrobek oraz Paweł Nocoń- uczniowie klasy V. Jury przyznało naszej drużynie II miejsce
Szkolny Konkurs "Mam Talent"
I miejsce: Karol Kmiecik kl. V- popis wokalny
Kinga Sosna kl. V- popis muzyczny
Arkadiusz Jagiełło kl. VI- popis muzyczno- wokalny
Julia Mzyk kl. IV- pokaz taneczny
II miejsce: Nadia Gnaty i Emilia Lotawiec kl. IIIb- pokaz taneczny
Julia Wojtala kl. III a- pokaz taneczny
Oliwia Waleczek kl. IIIa- popis woklany
III miejsce: Daria Maśka kl. IIIb- popis recytatorski
Maciej Frydrych kl. VI- popis muzyczny
Wyróżnienie: Antonina Przewoźnik, Natalia Makowska,Justyna Krasoń, Agata Chwiendacz kl. VI- pokaz taneczny
Maciej Komraus, Bartłomiej Lukasek kl. IV- pokaz taneczny
Milena Staroń z kl. Ib została wyróżniona przez jury , za odwagę ponieważ była najmłodszą uczestniczką naszego show.
Gminny Konkurs Matematyczny "Jeden z Dziesięciu"
6 miejsce : Maciej Frydrych,
7 miejsce: Natalia Makowska,
Szkolny Konkurs "'Zajączek Wielkanocny"
Kategoria - klasy I-III
I miejsce: Dominika Niedźwiedź, Marcin Sikora-Jarczok, Paulina Wojtala, Nadia Gnaty, Miłosz Rudzielewicz
II miejsce: Łukasz Szojda, Edyta Kapica, Agnieszka Foltyn, Julia Kasperczy, Martyna Bartas, Martyna Blacha, III miejsce: Oliwia Kosteczka, Błażej Rabe, Maja Niesyto, Julia Makowska, Oliwia Przewoźnik, Paweł Konieczny, Wiktoria Tabor, Martyna Sosna, Sonia Wyrobek, Wiktoria Kosteczka, Anna Kubulus, Antonina Matlak, Bartłomiej Ogiegło, Julia Wojtala Wyróżnienia: Franciszek Komraus, Milena Śmieja, Oskar Chwiendacz, Alan Tomala, Natalia Kasperczy, Magdalena Wadas, Karolina Kuszek, Karol Durok, Hanna Sosna, Marek Borys, Małgorzata Dziubek, Wiktoria Lukasek
Kategoria – klasy IV-VI
I miejsce: Alicja Wojciech
III miejsce: Weronika Komraus, Zuzanna Mika, Oliwia Wojciech, Agata Otręba
Wyróżnienia: Julia Mzyk, Wiktoria Nycz, Emilia Nycz, Julia Skęczek, Wiktoria Wojtala, Wiktoria Siewierska, Klaudia Nycz, Milena Kuszek, Antoniana Przewoźnik, Miłka Szweda, Justyna Krasoń, Małgorzt Komraus, Adrian Borys
Konkurs "You Can Sing"
W kategorii klas I-III
I miejsce: Jagoda Marcinek i Hanna Sosna,
III miejsce: Oliwia Waleczek z klasa i Martyna Bartas
W kategorii klas IV-VI
III miejsce: Kinga Sosna i Karol Kmiecik
VI miejsce: Dominika Poliwoda
XVIII Międzygminnym Konkursie Recytatorkim "Pogadejmy po naszymu"
Zuzanna Janoszek i Paweł Wojtala - wyróżnienie 2 stopnia
Konkurs Litracki "Ach ten Koziołek Matołek"
Reprezentaci naszej szkoły tj. Antonina Matlak- klasa IIIa, Nadia Gnaty i Martyna Bartas - klasa III b wywalczyli I miejsce w Gminnym Konkursie Literackim. Konkurs swym zakresem obejmował znajomość lektury K. Makuszyńskiego i M. Walentynowicza pt.:"Przygody Koziołka Matołka" księga 1 i 2.