Statut Szkoły Bezpieczna Szkoła Kalendarz roku szkolnego Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych RODO! Przedmiotowe Zasady Oceniania Program Wychowawczo-Profilaktyczny Raporty z ewaluacji wewnętrznej Regulamin Rady Rodziców Regulamin wycieczek i wyjazdów szkolnych Sprawozdania finansowe Szkolny zestaw programów nauczania i wychowania przedszkolnego Wniosek ZFŚS Deklaracja dostępności Oficjalna strona Szkoły Podstawowej we Frydku Raport o dostępności 2021 Godziny dostępności nauczycieli STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Dokumenty i deklaracja dostępności

Regulamin wycieczek i wyjazdów szkolnych

REGULAMIN WYCIECZEK I WYJAZDÓW SZKOLNYCH

Zachowanie człowieka w miejscach publicznych daje świadectwo o jego kulturze, może mieć również wpływna bezpieczeństwo wielu osób. Dlatego każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest:

1. Zachowywać się w sposób kulturalny i zdyscyplinowany.

2. Stosować się do poleceń, zakazów i nakazów wydawanych przez opiekunów lub przewodników.

3. Nie oddalać się od grupy bez wyraźnego zezwolenia opiekuna.

4. Przestrzegać przepisów ruchu drogowego i zachowywać ostrożność na ulicach i w innych miejscach, w których może grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

5. Kulturalnie odnosić się do opiekunów, kolegów i innych osób.

6. Traktować z należnym respektem obiekty zabytkowe i eksponaty muzealne.

7. Nie śmiecić, nie niszczyć zieleni, nie płoszyć zwierząt.

8. W miejscach noclegowych postępować zgodnie z obowiązującym tam regulaminem. Szczególnie rygorystycznie przestrzegać godzin ciszy nocnej.

9. Korzystać z urządzeń elektronicznych tylko w czasie wyznaczonym przez opiekuna.

10. Szkoła i opiekunowie wycieczek nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy osobiste i wartościowe zabierane przez dzieci na wycieczkę (za ich zgubienie, zniszczenie itp.).